Skolens ansatte

Jens Fabricius

Skoleleder
Team: mellemtrin








mail til Jens
Thomas Visby

Viceleder
Team: overbygning








mail til Thomas
Ane Damsgaard Hejner

Team: indskoling
Børnehaveklasseleder








mail til Ane
Sanne Nielsen

Team: indskoling
Medhjælper i Bh. klassen








mail til Sanne
Lars Johannessen

Tillidsmand
Team: indskoling








mail til Lars
Mette Berg Hansen

Team: Indskolingen
Musikskolen








mail til Mette
Lars Skov Thomsen

Team: Indskoling









mail til Lars
Merethe Fuglsang

Team: indskoling
Musikskolen








mail til Merethe
Vibe Madsen

Mellemtrin









mail til vibe
Jens Hell

Team: Mellemtrin
Musikskolen








mail til Jens
Vicki Malmer

Team: Mellemtrin









mail til Vicki
Louise Aagaard Hviid

Barselsorlov

Team: Mellemtrinnet
Musikskolen
Kor





mail til Louise
Birte Fahnøe

Team: Mellemtrin
Barselsvikar








Søren Lund

Team: Mellemtrin
Barselsvikar








Bent F. Nøhr

Team: Overbygning
Musikskolen








mail til Bent
Lene Birch Vestergaard

Team: overbygning









mail til Lene V.
Britt Stochholm

Team: Overbygning









mail til Britt
Line Kliborg Andersen

Team: Overbygning









mail til Line
Jens Elton Kristensen

Team: Overbygning
Vikar








Hanne Møller Taasinge

Team: Overbygning
Støttetimer








Frederik Hellum Nielsen

Musikskolen









mail til Frederik
Tine Dahl

Musikskolen









mail til Tine
Peter Lund

Sikkerhedsrepræsentant
IT og AV-ansvarlig








mail til Peter
Lars Rasmussen

SFO-leder
Team: Indskolingenen
Farveladen






mail til Lars
Anette Rundkvist

Farveladen









mail til Anette
Lene Skov

Pædagogmedhjælper i Farveladen
Støttetimer i indskolingen
Albert

Er EGU-elev i 2 år.
Dels hos Søren,
dels i Farveladen.
Mikael Petersen

Team: Indskolingen
Farveladen








Lene Vivi Hansen

Bogholder
Bonnie Maymann

Skolesekretær









mail til Bonnie.
Søren Brandt

Pedel.









mail til Søren
Kjeld Jensen

Pedelmedhjælper
Susanne L. Frederiksen

Rengøring